8D521W39SB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D521W39SB
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 39C 37#20 2#16 SKT PLUG
Fitxak: 1.8D521W39SB.pdf2.8D521W39SB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 904 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 904 pcs
  • Mezua
8D521W39SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D521W39SB fabrikatzailea Souriau Connection Technology
Kopurua eskuragarri 904 pcs Datuen fitxa 1.8D521W39SB.pdf2.8D521W39SB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 21-39 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-10150
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 39 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy