8D521W16SB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D521W16SB
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 16C 16#16 SKT PLUG
Fitxak: 1.8D521W16SB.pdf2.8D521W16SB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 994 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 994 pcs
  • Mezua
8D521W16SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D521W16SB fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 16C 16#16 SKT PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 994 pcs Datuen fitxa 1.8D521W16SB.pdf2.8D521W16SB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 21-16 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-10090
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy