8D521W11SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D521W11SB
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 11C 11#12 SKT PLUG
Fitxak: 1.8D521W11SB.pdf2.8D521W11SB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 932 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 932 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8D521W11SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D521W11SB fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 11C 11#12 SKT PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 932 pcs Datuen fitxa 1.8D521W11SB.pdf2.8D521W11SB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 21-11 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-10060
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 11 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 23A Harremanetarako materiala Copper Alloy