8D519W32PN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D519W32PN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Fitxak: 1.8D519W32PN-LC.pdf2.8D519W32PN-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
8D519W32PN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D519W32PN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1591 pcs Datuen fitxa 1.8D519W32PN-LC.pdf2.8D519W32PN-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 19-32
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-9689 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 32
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Drab Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum, Olive Drab Cadmium Coupling Nut Diametroa 1.516" (38.51mm)
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 20
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8D519W32SA-LC
8D519W32SA-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN PLUG HSG FMALE 32POS INLINE