8D519K32PN-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D519K32PN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE
Fitxak: 1.8D519K32PN-LC.pdf2.8D519K32PN-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 453 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 453 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
8D519K32PN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D519K32PN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 453 pcs Datuen fitxa 1.8D519K32PN-LC.pdf2.8D519K32PN-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 19-32
Shell Material Stainless Steel Shell Amaitu Passivated
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-9549 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 32
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea - Ezaugarriak Coupling Nut, Firewall Usage
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Firewall Usage