8D517Z26SB-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D517Z26SB-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Fitxak: 1.8D517Z26SB-LC.pdf2.8D517Z26SB-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 941 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 941 pcs
  • Mezua
8D517Z26SB-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D517Z26SB-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 941 pcs Datuen fitxa 1.8D517Z26SB-LC.pdf2.8D517Z26SB-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 17-26
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Zinc Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-9302 Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 26
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Black Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum, Black Zinc Nickel Coupling Nut Diametroa 1.406" (35.71mm)