8D515F19SN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D515F19SN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Fitxak: 1.8D515F19SN-LC.pdf2.8D515F19SN-LC.pdf
  • Mezua
8D515F19SN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D515F19SN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1726 pcs Datuen fitxa 1.8D515F19SN-LC.pdf2.8D515F19SN-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 15-19
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-8255 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum, Nickel Coupling Nut Diametroa 1.280" (32.51mm)