8D125ZC11SB-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D125ZC11SB-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 11POS INLINE
Fitxak: 8D125ZC11SB-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 758 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 758 pcs
  • Mezua
8D125ZC11SB-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D125ZC11SB-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 11POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 758 pcs Datuen fitxa 8D125ZC11SB-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-11
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Zinc Cobalt
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-6766 Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 11
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Green Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)