8D125Z61SN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D125Z61SN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 61C 61#20 SKT RECP
Fitxak: 1.8D125Z61SN.pdf2.8D125Z61SN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 717 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 717 pcs
  • Mezua
8D125Z61SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D125Z61SN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 61C 61#20 SKT RECP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 717 pcs Datuen fitxa 1.8D125Z61SN.pdf2.8D125Z61SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-61 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-6692
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Black
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8D125Z61SN-LC
8D125Z61SN-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 61POS INLINE