8D125Z29PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D125Z29PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 29C 29#16 PIN RECP
Fitxak: 1.8D125Z29PN.pdf2.8D125Z29PN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 712 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 712 pcs
  • Mezua
8D125Z29PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D125Z29PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 29C 29#16 PIN RECP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 712 pcs Datuen fitxa 1.8D125Z29PN.pdf2.8D125Z29PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-29 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-6664
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 29 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy