8D125W43SN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D125W43SN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 43POS INLINE
Fitxak: 1.8D125W43SN-LC.pdf2.8D125W43SN-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
8D125W43SN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D125W43SN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 43POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1045 pcs Datuen fitxa 1.8D125W43SN-LC.pdf2.8D125W43SN-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-43
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-6575 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 43
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Drab Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)