8D125W24PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D125W24PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 24C 12#16 12#12 PIN RECP
Fitxak: 1.8D125W24PN.pdf2.8D125W24PN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 751 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 751 pcs
  • Mezua
8D125W24PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D125W24PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
Kopurua eskuragarri 751 pcs Datuen fitxa 1.8D125W24PN.pdf2.8D125W24PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-24 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-6505
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 24 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 13A, 23A Harremanetarako materiala Copper Alloy