8D123ZC55SN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D123ZC55SN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 55C 55#20 SKT RECP
Fitxak: 8D123ZC55SN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 689 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 689 pcs
  • Mezua
8D123ZC55SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D123ZC55SN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 55C 55#20 SKT RECP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 689 pcs Datuen fitxa 8D123ZC55SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 23-55 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Green Zinc Cobalt Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-6189
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy