8D123ZC21SA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D123ZC21SA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 21POS INLINE
Fitxak: 8D123ZC21SA-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 814 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 814 pcs
  • Mezua
8D123ZC21SA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D123ZC21SA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 21POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 814 pcs Datuen fitxa 8D123ZC21SA-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 23-21
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Zinc Cobalt
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-6114 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 21
Etxebizitza kolorea Green Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)