8D123Z21SN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D123Z21SN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 21POS INLINE
Fitxak: 1.8D123Z21SN-LC.pdf2.8D123Z21SN-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 883 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 883 pcs
  • Mezua
8D123Z21SN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D123Z21SN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 21POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 883 pcs Datuen fitxa 1.8D123Z21SN-LC.pdf2.8D123Z21SN-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 23-21
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Zinc Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-6076 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 21
Etxebizitza kolorea Black Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)