8D121ZC11PA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D121ZC11PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 11POS INLINE
Fitxak: 8D121ZC11PA-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 953 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 953 pcs
  • Mezua
8D121ZC11PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D121ZC11PA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 11POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 953 pcs Datuen fitxa 8D121ZC11PA-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 21-11
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Zinc Cobalt
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-5790 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 11
Etxebizitza kolorea Green Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)