8D121F41PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D121F41PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 41C 41#20 PIN RECP
Fitxak: 1.8D121F41PN.pdf2.8D121F41PN.pdf
  • Mezua
8D121F41PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D121F41PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 41C 41#20 PIN RECP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1141 pcs Datuen fitxa 1.8D121F41PN.pdf2.8D121F41PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 21-41 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-5613
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 41 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy