8D121F39PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D121F39PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 39C 37#20 2#16 PIN RECP
Fitxak: 1.8D121F39PN.pdf2.8D121F39PN.pdf
  • Mezua
8D121F39PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D121F39PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 39C 37#20 2#16 PIN RECP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1062 pcs Datuen fitxa 1.8D121F39PN.pdf2.8D121F39PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 21-39 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-5595
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 39 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8D121F39SA-LC
8D121F39SA-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 39POS INLINE
Stockean: 1258 pcs
Deskarga: 8D121F39SA-LC.pdf
RFQ
8D121F39PN-LC
8D121F39PN-LC
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 39POS INLINE