8D117ZC26SB-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D117ZC26SB-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 26POS INLINE
Fitxak: 8D117ZC26SB-LC.pdf
  • Mezua
8D117ZC26SB-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D117ZC26SB-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 26POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1175 pcs Datuen fitxa 8D117ZC26SB-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 17-26
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Zinc Cobalt
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-5492 Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 26
Etxebizitza kolorea Green Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)