8D025Z24PN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D025Z24PN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Fitxak: 1.8D025Z24PN-LC.pdf2.8D025Z24PN-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 752 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 752 pcs
  • Mezua
8D025Z24PN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D025Z24PN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 752 pcs Datuen fitxa 1.8D025Z24PN-LC.pdf2.8D025Z24PN-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-24
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Zinc Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-4105 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 24
Etxebizitza kolorea Black Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount