8D025F43SD-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D025F43SD-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT
Fitxak: 1.8D025F43SD-LC.pdf2.8D025F43SD-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 972 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 972 pcs
  • Mezua
8D025F43SD-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D025F43SD-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 43POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 972 pcs Datuen fitxa 1.8D025F43SD-LC.pdf2.8D025F43SD-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 25-43
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-3593 Orientazio D
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 43
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 43 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount