8D023Z21PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D023Z21PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 21C 21#16 PIN RECP
Fitxak: 1.8D023Z21PN.pdf2.8D023Z21PN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 716 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 716 pcs
  • Mezua
8D023Z21PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D023Z21PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 21C 21#16 PIN RECP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 716 pcs Datuen fitxa 1.8D023Z21PN.pdf2.8D023Z21PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 23-21 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-3272
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 21 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Black
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8D023W55SB
8D023W55SB
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: 8D 55C 55#20 SKT RECP
Stockean: 906 pcs
Deskarga: 8D023W55SB.pdf
RFQ
8D023Z21PN-LC
8D023Z21PN-LC
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 21POS PNL MT