8D023W55PN-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D023W55PN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Fitxak: 1.8D023W55PN-LC.pdf2.8D023W55PN-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8D023W55PN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D023W55PN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1259 pcs Datuen fitxa 1.8D023W55PN-LC.pdf2.8D023W55PN-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 23-55
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-3263 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 55
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Drab Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount