8D023W21PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D023W21PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 21C 21#16 PIN RECP
Fitxak: 1.8D023W21PN.pdf2.8D023W21PN.pdf
  • Mezua
8D023W21PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D023W21PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 21C 21#16 PIN RECP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1188 pcs Datuen fitxa 1.8D023W21PN.pdf2.8D023W21PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 23-21 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-3190
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 21 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy