8D021W41PN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D021W41PN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
Fitxak: 1.8D021W41PN-LC.pdf2.8D021W41PN-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
8D021W41PN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D021W41PN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1398 pcs Datuen fitxa 1.8D021W41PN-LC.pdf2.8D021W41PN-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 21-41
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-2955 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 41
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Drab Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount