8D021W39PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D021W39PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 39C 37#20 2#16 PIN RECP
Fitxak: 1.8D021W39PN.pdf2.8D021W39PN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
8D021W39PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D021W39PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
Kopurua eskuragarri 1104 pcs Datuen fitxa 1.8D021W39PN.pdf2.8D021W39PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 21-39 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Beste izenak 1792-2930
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 39 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy