8D017Z26SA-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D017Z26SA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
Fitxak: 1.8D017Z26SA-LC.pdf2.8D017Z26SA-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 987 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 987 pcs
  • Mezua
8D017Z26SA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D017Z26SA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 987 pcs Datuen fitxa 1.8D017Z26SA-LC.pdf2.8D017Z26SA-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 17-26
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Zinc Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-2623 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 26
Etxebizitza kolorea Black Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount