8D017K20PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D017K20PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 20C 16#22D 4#12 PIN RECP
Fitxak: 8D017K20PN.pdf
Stock egoera 785 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 785 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8D017K20PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D017K20PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 20C 16#22D 4#12 PIN RECP Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 785 pcs Datuen fitxa 8D017K20PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 17-20 Shell Material Stainless Steel
Shell Amaitu Passivated Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 20
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Materialaren sueztasuna baloratzea - Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 20 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 5A, 23A Harremanetarako materiala Copper Alloy