8D015ZC18SN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D015ZC18SN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Fitxak: 8D015ZC18SN-LC.pdf
  • Mezua
8D015ZC18SN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D015ZC18SN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1724 pcs Datuen fitxa 8D015ZC18SN-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 15-18
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Zinc Cobalt
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-2238 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 18
Etxebizitza kolorea Green Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount