8D015F15SN-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8D015F15SN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
Fitxak: 1.8D015F15SN-LC.pdf2.8D015F15SN-LC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
8D015F15SN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8D015F15SN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1923 pcs Datuen fitxa 1.8D015F15SN-LC.pdf2.8D015F15SN-LC.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 15-15
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Beste izenak 1792-1776 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 15
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount