85106A2027P50
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 85106A2027P50
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 27POS SOLDER CUP
Fitxak: 85106A2027P50.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
85106A2027P50ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 85106A2027P50 fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG MALE 27POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 2022 pcs Datuen fitxa 85106A2027P50.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder Cup
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-27 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Green Cadmium Series MIL-DTL-26482, 851
Packaging Bulk Beste izenak S85106A2027P50
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 27 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Neoprene Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Ezaugarriak Adapter, Backshell, Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 27 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 7.5A