85102E107P5016
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 85102E107P5016
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 7POS GOLD SOLDER
Fitxak: 85102E107P5016.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
85102E107P5016ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 85102E107P5016 fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT MALE 7POS GOLD SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 3718 pcs Datuen fitxa 85102E107P5016.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 10-7 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-26482, 851
Packaging Bulk Beste izenak S85102E107P5016
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 7 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Neoprene Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 7 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Industrial, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
85102E107P5044
85102E107P5044
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT MALE 7POS SOLDER CUP
Stockean: 3614 pcs
Deskarga: 85102E107P5044.pdf
RFQ
85102E107P50
85102E107P50
deskribapena: CONN RCPT 7POS BOX MNT W/PINS