ASME500F174L13
SirettaSiretta
ASME500F174L13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ASME500F174L13
Fabrikatzaileak / Marka: Siretta
Produktuaren Deskribapena CBL ASSY FME JACK-PLUG 16.4'
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
ASME500F174L13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ASME500F174L13 fabrikatzailea Siretta
deskribapena CBL ASSY FME JACK-PLUG 16.4' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2322 pcs Datuen fitxa
Style FME to FME Series -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Luzera 196.9" (5.0m) 16.4' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 50 Ohms Generoa Female to Male
Maiztasuna - Geh 6GHz Ezaugarriak -