ASMA500F058L13
SirettaSiretta
ASMA500F058L13 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ASMA500F058L13
Fabrikatzaileak / Marka: Siretta
Produktuaren Deskribapena CBL ASSY SMA-FME PLUG-JACK 16.4'
Fitxak: 1.ASMA500F058L13.pdf2.ASMA500F058L13.pdf3.ASMA500F058L13.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
ASMA500F058L13ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ASMA500F058L13 fabrikatzailea Siretta
deskribapena CBL ASSY SMA-FME PLUG-JACK 16.4' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Style SMA to FME Series -
Tenperatura operatiboa - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Luzera 196.9" (5.0m) 16.4' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 50 Ohms Generoa Female to Male
Maiztasuna - Geh 6GHz Ezaugarriak -