SIT9365AC-4B2-33E100.000000G
SiTimeSiTime
SIT9365AC-4B2-33E100.000000G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9365AC-4B2-33E100.000000G
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 3.3V 3225 HCSL
Fitxak: 1.SIT9365AC-4B2-33E100.000000G.pdf2.SIT9365AC-4B2-33E100.000000G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
  • Mezua
SIT9365AC-4B2-33E100.000000Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9365AC-4B2-33E100.000000G fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 3.3V 3225 HCSL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SIT9365
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera HCSL
Beste izenak 1473-30844-2 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±25ppm
Frequency 100MHz Deskribapen zehatza 100MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 89mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 58mA