SIT9122AI-1D-25S
SiTimeSiTime
SIT9122AI-1D-25S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9122AI-1D-25S
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVPECL 2.5V 20PPM STBY
Fitxak: 1.SIT9122AI-1D-25S.pdf2.SIT9122AI-1D-25S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SIT9122AI-1D-25Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9122AI-1D-25S fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVPECL 2.5V 20PPM STBY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5674 pcs Datuen fitxa 1.SIT9122AI-1D-25S.pdf2.SIT9122AI-1D-25S.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series SiT9122 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.039" (1.00mm) Funtzio Standby
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Deskribapen zehatza XO (Standard) LVPECL 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 2.5V Standby 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 69mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 100µA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 220MHz ~ 625MHz