SIT9122AI-1BF-33E622.000000T
SiTimeSiTime
SIT9122AI-1BF-33E622.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9122AI-1BF-33E622.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 3.3V 622MHZ
Fitxak: SIT9122AI-1BF-33E622.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT9122AI-1BF-33E622.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9122AI-1BF-33E622.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 3.3V 622MHZ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23870 pcs Datuen fitxa SIT9122AI-1BF-33E622.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT9122
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Beste izenak 1473-29974-2
SIT9122AI-1BF-33E622.000000T-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Frequency 622MHz Deskribapen zehatza 622MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 69mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA