SIT9121AI-2BF-33E19.200000X
SiTimeSiTime
SIT9121AI-2BF-33E19.200000X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9121AI-2BF-33E19.200000X
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 19.2000MHZ LVDS SMD
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SIT9121AI-2BF-33E19.200000Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9121AI-2BF-33E19.200000X fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 19.2000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT9121
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm Frequency 19.2MHz
Deskribapen zehatza 19.2MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA Base erresonatzailea MEMS