SIT9121AI-2BF-25E100.000000G
SiTimeSiTime
SIT9121AI-2BF-25E100.000000G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9121AI-2BF-25E100.000000G
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena 3.2X2.5 MM,10 PPM,100MHZ
Fitxak: SIT9121AI-2BF-25E100.000000G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
SIT9121AI-2BF-25E100.000000Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9121AI-2BF-25E100.000000G fabrikatzailea SiTime
deskribapena 3.2X2.5 MM,10 PPM,100MHZ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18728 pcs Datuen fitxa SIT9121AI-2BF-25E100.000000G.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT9121
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Beste izenak SIT9121AI-2BF-25E100.000000GCT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Frequency 100MHz Deskribapen zehatza 100MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA