SIT9121AI-2B1-25E200.000000Y
SiTimeSiTime
SIT9121AI-2B1-25E200.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9121AI-2B1-25E200.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 200.0000MHZ LVDS SMD
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT9121AI-2B1-25E200.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9121AI-2B1-25E200.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 200.0000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT9121
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Beste izenak 1473-29447-2
SIT9121AI-2B1-25E200.000000Y-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Frequency 200MHz Deskribapen zehatza 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA