SIT9121AI-1DF-33E77.760000Y
SiTimeSiTime
SIT9121AI-1DF-33E77.760000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9121AI-1DF-33E77.760000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 77.7600MHZ LVPECL SMD
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT9121AI-1DF-33E77.760000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9121AI-1DF-33E77.760000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 77.7600MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT9121
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Beste izenak 1473-29445-2
SIT9121AI-1DF-33E77.760000Y-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±10ppm
Frequency 77.76MHz Deskribapen zehatza 77.76MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 69mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA