SIT9121AI-1C3-33E125.000000T
SiTimeSiTime
SIT9121AI-1C3-33E125.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9121AI-1C3-33E125.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 125.0000MHZ LVPECL SMD
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT9121AI-1C3-33E125.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9121AI-1C3-33E125.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 125.0000MHZ LVPECL SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series SiT9121
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Beste izenak 1473-29269-2
SIT9121AI-1C3-33E125.000000T-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 125MHz Deskribapen zehatza 125MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 69mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA