SIT9121AI-1B-25E
SiTimeSiTime
SIT9121AI-1B-25E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9121AI-1B-25E
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC PROG LVPECL 2.5V EN/DS SMD
Fitxak: 1.SIT9121AI-1B-25E.pdf2.SIT9121AI-1B-25E.pdf3.SIT9121AI-1B-25E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SIT9121AI-1B-25Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9121AI-1B-25E fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC PROG LVPECL 2.5V EN/DS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Zabaldu Esparru Bandwidth - Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series SiT9121 balorazio -
Mota programagarria Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVPECL
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera 0.032" (0.80mm) Funtzio Enable/Disable
Egonkortasun maiztasuna (guztira) - Maiztasuna Egonkortasuna ±20ppm
Deskribapen zehatza XO (Standard) LVPECL 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Uneko - Hornikuntza (Max) 69mA
Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA Base erresonatzailea MEMS
Maiztasun frekuentzia erabilgarriak 1MHz ~ 220MHz