SIT9121AC-2D3-25E133.000000T
SiTIMESiTIME
SiTIME
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9121AC-2D3-25E133.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 133.0000MHZ LVDS SMD
Fitxak: SIT9121AC-2D3-25E133.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT9121AC-2D3-25E133.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9121AC-2D3-25E133.000000T fabrikatzailea SiTIME
deskribapena OSC MEMS 133.0000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49610 pcs Datuen fitxa SIT9121AC-2D3-25E133.000000T.pdf
Mota MEMS (Silicon) Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Shell estiloa 2.5V Series SiT9121
RoHS egoera Tape & Reel (TR) balorazio -
polarizazio 6-SMD, No Lead Irteera Enable/Disable
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Maiztasuna Tolerantzia ±50ppm
Frekuentzia - Irteera 1 35mA Frequency 133MHz
Zabaldutako deskribapena 133MHz LVDS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 2.5V 55mA Enable/Disable deskribapena OSC MEMS 133.0000MHZ LVDS SMD
Uneko - Hornikuntza (Max) LVDS Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 55mA