SIT9121AC-2B2-33E125.000000T
SiTimeSiTime
SIT9121AC-2B2-33E125.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9121AC-2B2-33E125.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 125.0000MHZ LVDS SMD
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT9121AC-2B2-33E125.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9121AC-2B2-33E125.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 125.0000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT9121