SIT9120AI-2DF-33E166.666000X
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2DF-33E166.666000X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AI-2DF-33E166.666000X
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 3.3V, 1
Fitxak: SIT9120AI-2DF-33E166.666000X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
SIT9120AI-2DF-33E166.666000Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AI-2DF-33E166.666000X fabrikatzailea SiTime
deskribapena -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 3.3V, 1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30746 pcs Datuen fitxa SIT9120AI-2DF-33E166.666000X.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series *
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-SMD, No Lead
Beste izenak 1473-28420-2
SIT9120AI-2DF-33E166.666000X-ND
Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm) Deskribapen zehatza Oscillator 6-SMD, No Lead