SIT9120AI-2D3-25E125.000000X
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2D3-25E125.000000X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AI-2D3-25E125.000000X
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 125.0000MHZ LVDS SMD
Fitxak: SIT9120AI-2D3-25E125.000000X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SIT9120AI-2D3-25E125.000000Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AI-2D3-25E125.000000X fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 125.0000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36050 pcs Datuen fitxa SIT9120AI-2D3-25E125.000000X.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Series SiT9120
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Beste izenak 1473-27627-2
SIT9120AI-2D3-25E125.000000X-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.039" (1.00mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 125MHz Deskribapen zehatza 125MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA
Base erresonatzailea MEMS
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SIT9120AI-2D3-25E100.000000Y
SIT9120AI-2D3-25E100.000000Y
fabrikatzaileak: SiTime
deskribapena: OSC MEMS 100.0000MHZ LVDS SMD
Stockean: 52988 pcs
Deskarga: SIT9120AI-2D3-25E100.000000Y.pdf
RFQ
SIT9120AI-2D3-25E125.000000
SIT9120AI-2D3-25E125.000000
fabrikatzaileak: SiTime
deskribapena: OSC MEMS 125.0000MHZ LVDS SMD