SIT9120AI-2C2-33E200.000000T
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2C2-33E200.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AI-2C2-33E200.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC MEMS 200.0000MHZ LVDS SMD
Fitxak: SIT9120AI-2C2-33E200.000000T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
SIT9120AI-2C2-33E200.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AI-2C2-33E200.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC MEMS 200.0000MHZ LVDS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 44797 pcs Datuen fitxa SIT9120AI-2C2-33E200.000000T.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series SiT9120