SIT9120AI-2C2-25E150.000000T
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2C2-25E150.000000T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AI-2C2-25E150.000000T
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.5V, 1
Fitxak: SIT9120AI-2C2-25E150.000000T.pdf
  • Mezua
SIT9120AI-2C2-25E150.000000Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AI-2C2-25E150.000000T fabrikatzailea SiTime
deskribapena -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.5V, 1 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43782 pcs Datuen fitxa SIT9120AI-2C2-25E150.000000T.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Series *
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 6-SMD, No Lead
Beste izenak 1473-24870-2
SIT9120AI-2C2-25E150.000000T-ND
Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm) Deskribapen zehatza Oscillator 6-SMD, No Lead