SIT9120AI-2B3-25E200.000000Y
SiTimeSiTime
SIT9120AI-2B3-25E200.000000Y Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SIT9120AI-2B3-25E200.000000Y
Fabrikatzaileak / Marka: SiTime
Produktuaren Deskribapena OSC XO 2.5V 200MHZ
Fitxak: SIT9120AI-2B3-25E200.000000Y.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SIT9120AI-2B3-25E200.000000Yren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SIT9120AI-2B3-25E200.000000Y fabrikatzailea SiTime
deskribapena OSC XO 2.5V 200MHZ Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 49988 pcs Datuen fitxa SIT9120AI-2B3-25E200.000000Y.pdf
Tentsioa - hornidura 2.5V Mota XO (Standard)
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Series SiT9120
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 6-SMD, No Lead Irteera LVDS
Beste izenak 1473-23212-2
SIT9120AI-2B3-25E200.000000Y-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.032" (0.80mm)
Funtzio Enable/Disable Maiztasuna Egonkortasuna ±50ppm
Frequency 200MHz Deskribapen zehatza 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Uneko - Hornikuntza (Max) 55mA Uneko - Hornidura (Desgaitu) (Max) 35mA